Vánoční nabídka
exkluzivních olejových parfému

Exkluzivní olejové parfémy

Exkluzivní, silné, přínosné a spirituální vůně. Autorské vůně, které vznikly při mé cestě do chrámu zasvěcenému bohu Horu a Sobekovi.

OLEJOVÝ PARFÉM HORUS 

Exkluzivní vůně, která hřeje a povznáší. Její receptura je doslova od Boha. Přináší nositeli řád, světlo a božství. Říká mu, jsi to ty, který pokračuje a jde dál. Jsi to ty, který vykonává tuto cestu a můžeš se vrátit domů. Jsi to ty, který předstoupí a tvé srdce bude váženo pírkem Maat. Jen ty můžeš prožít tento život v radosti, když si to dovolíš.

olejový parfém

Vánoční cena je 391 Kč vč. DPH

EXKLUZIVNÍ OLEJOVÝ PARFÉM SOBEK 

Možná krokodýlí bůh Sobek žil ve stínu a temno vod, ale přesto uměl vejít na světlo boží. Byl někým kdo proplouval mezi stínem a světlem. Někdy se zdá, že animální je příliš nízké, a tak to odmítáme. Přesto animální tvoří božské. Tato vůně z uzrálých dřevin a posvátných pryskyřic láká, uzemňuje a ve finále prosvětluje stín. Tento tajemný svět se vám otevře před očima.

olejový prafém

Vánoční cena je 391 Kč vč. DPH

BALÍČEK SVĚTLO A STÍN

V těchto dvou se spojilo světlo a stín. Sobek se stal ochráncem Hora. Tento set slouží k tomu, abyste si sami zvolili svou kompozici. Smícháním vůní HORUS a SOBEK vznikne vaše unikátní esence. Je zcela na Vás čeho si přidáte více, zda světla nebo stínu. Již nyní vím, že se tímto posouváte. Staniž se...

Vánoční cena je 684 Kč vč. DPH

olejové parfémy

Objednejte do 18.12. 2020 a produkt do Vánoc bude u Vás doma.