Svíčka Úspěch

Jak mít lepší život během několika dní…
i když si myslíte, že jste již ztracený případ?

Pokud chcete naladit svůj mozek na úspěch, pokud chcete provonět krásně svůj domov a pokud chcete udělat radost, jste tady správně.

Čím je Svíčka Úspěch výjimečná?

  • Nastavte se na úspěch v provoněném prostředí svého domova, a získejte tak v životě více, než vám bylo přáno.
  • Přestavte si, jaké by to bylo, kdyby najednou šel život podle vašich přání, a to vše s naprostou lehkostí. Dokážete si představit, jak vás lidi budou pak vnímat, když se vám bude dařit?
  • Ušetřete čas při hledání vhodného dárku pro sebe a svého partnera. Již nemusíte trávit hodiny v přelidněných nákupních centrech.
  • Ušetřete peníze díky tomu, že při objednání podobného produktu ze zahraničí byste zaplatili až trojnásobnou cenu včetně dopravy.
  • Darováním dbáte na dobro svých blízkých, a díky tomu si nemusí ničit své křehké zdraví při pálení umělých toxických vosků, které dýchají z nekvalitních svíček. Obdarovaný bude nadšen, že ji dostal, bude si více vážit vás jako úžasné osoby a bude vám věnovat více své lásky.

Co je Svíčka Úspěch?

  • První homeopatická svíčka na trhu, která pracuje s frekvenční terapií.
  • Čistě přírodní a ručně dělaná svíčka.
  • Vůně je autorskou vůní, nikde jinde se nevyskytuje. Je z oblasti molekulární aromaterapie.
  • Doba hoření je 23 hodin.
  • Získejte vysokovibrační svíčku, která jemně stimuluje mozková centra k tvůrčí energii. Navozuje pocity vítězství, štěstí a úspěchu. Postupným vypařováním do prostoru harmonizuje náladu a okolní prostředí.

Každá tato svíčka pomáhá 
na cestě za úspěchem jedné ženě. 

Blance.

Blanka

Blanka Malá je upoutána více než 16 let na vozíku, ale před třemi lety se rozhodla, že zabojuje s nepřízní osudu. Naše cesty se potkaly a začala naše společná pouť.

 

Blanka je důkazem, jak pracuje celostní terapie na úrovni Epigenetiky. Přes veškeré prognózy se Blaničce podařilo po těch dlouhých letech vstát, a nyní dokonce rehabilitovat tak, že první pohyby nohou jsou na světě.

 

Jdeme společně za jejím snem projít se lesem nebo po pláži. Daří se, jen scházely finance na rehabilitaci. Proto jsem se rozhodla pro podporu Blaničky, kdy nejenom terapeuticky vedu její cestu, ale chci také zajistit její rehabilitace.

 

Z každé svíčky putuje určitá část právě na konto: "procházka lesem".
Tato částka je určená právě na rehabilitace.

 

Věřím, že sdílený úspěch se násobí.
Tvořím srdcem a jsem ráda, že jsem se společně s vámi, co zakoupí svíčku, stala průvodcem na cestě za úspěchem jedné "obyčejné" holky, která se touží projít lesem.

 

Děkuji, že mi umožňujete Blance pomáhat.

Cena jedné Svíčky Úspěch je

490 Kč

vánoční cena 2 svíček

680 Kč

Objednejte si tuto svíčku ještě dnes a bude nejpozději do 14 dnů u Vás doma.

 

Toto zboží dodáváme pouze v rámci České republiky. V případě zájmu dodání na Slovensko či jinam mě kontaktujte a zašlu Vám způsob, jak to jde zařídit.

 

Vyplňte údaje

a vyberte si svou variantu

BEZPEČNÁ PLATBA

GARANCE PRO VÁS