VYPRODÁNO - Příjměte letní výzvu! Je skvělý čas na nové začátky a růst. Výhodný balíček 3+1 konzultací pouze pro 5 vyvolených zde>>>

Podcast s Bety Bártíkovou – Když je jídlo „zdravé“, lidé mají vsugerované, že musí být hnusné.

Mým hostem v této epizodě je zdravotní sestřička Bety Bártíková, která si prošla zajímavou životní cestou a obrovskou transformací. Nyní zavádí nové styly na pracovišti, propaguje zdravou stravu a soupeří s místním bufetem.

Podcast si můžete poslechnout na Audioboomu, na Applu nebo na Spotify.

Zkuste si upéct lehký Bananový chléb podle Bety:

Budete potřebovat:
– 2-3 banány
– 1 hrnek madlové mouky
– 1/2 hrnku kokosové mouky
– 2 vajíčka
– 1 lžička jedlé sody
– 4 lžíce kokosového oleje (rozhřátého)
– skořici dejte od oka (Bety dává 2 lžíče)
– vanilka (1 lžička)
– můžete dosladit medem (cca vrchovatá lžíce)
– těsto musí být tekutejší – je možné přidat mléko/vodu
– do těsta můžete přidat další dobroty – oříšky (kešu, lískové..), kousky vysokoprocentní čokolády, kakao, kokosové chcipsy

Formu vymažte máslem, nebo vyložte pečicím papírem. Troubu předehřejte na 180 stupnů, dopečenost kontrolujte špejlí (bude to trvat cca 45 minut).

Dobrou chuť.

Vaše Monika

Monika Urbanová
Latest posts by Monika Urbanová (see all)
0 0 votes
Article Rating
Monika Urbanová
Život je mejdan, který si mohu užít. Jsem autorka systému Epigen Terapie, který pomáhá rozvíjet potenciál člověka a neutralizovat jeho bloky. Jsem tvůrkyně vysokovibračních rostlinných a esenciálních olejů a terapeuticko-koučovacích karet Tajemství Epigenu . Šťastných majitelů těchto karet je již přes 6000 lidí. Vytvářím autorské terapeutické obrazy s motivy fraktálů. Vedu certifikovaný výcvik praktikantů Epigen Terapie .
Komentáře