VYPRODÁNO - Příjměte letní výzvu! Je skvělý čas na nové začátky a růst. Výhodný balíček 3+1 konzultací pouze pro 5 vyvolených zde>>>

Podcast: Rozhovor s MUDr. Janem Vojáčkem: Skrze utrpení a bolest můžeme dosáhnout otevření srdce

Moji milí,
poslechněte si nový podcast s milým hostem MUDr. Janem Vojáčkem. O tom, že život přináší nejen příjemné pocity, ale i negativní myšlenky a určitou formu bolesti a utrpení. Lidé často hledají cesty, jak od těchto nepříjemných pocitů utéct, přitom to může být jeden z největších učitelů na naší cestě.

Co je to ignorance? Co si představit pod pojmem „umění trpět“? Jaký vliv na naše zdraví má náš životní styl? A je důležitější otevřené srdce, nebo otevřená mysl? Odpovědi na tyto a další otázky vám poví Jan Vojáček.

Podcast si můžete poslechnout na mojem Youtube kanálu, na Audioboom, Applu nebo Spotify.

Přeji vám příjemný poslech.

Co na poslech říká jedná posluchačka:  „Byl to nádherný rozhovor, který mi přímo mluvil z duše. Z toho důvodu Vám píšu. Zapůsobila jste na mě jako moudrá žena, s výbornou slovní zásobou a navíc velmi příjemným hlasem.“

Anna ze Strakonic

 

Vaše Monika

Monika Urbanová
Latest posts by Monika Urbanová (see all)
0 0 votes
Article Rating
Monika Urbanová
Život je mejdan, který si mohu užít. Jsem autorka systému Epigen Terapie, který pomáhá rozvíjet potenciál člověka a neutralizovat jeho bloky. Jsem tvůrkyně vysokovibračních rostlinných a esenciálních olejů a terapeuticko-koučovacích karet Tajemství Epigenu . Šťastných majitelů těchto karet je již přes 6000 lidí. Vytvářím autorské terapeutické obrazy s motivy fraktálů. Vedu certifikovaný výcvik praktikantů Epigen Terapie .
Komentáře