Podcast: Mgr. Blažena Kohoutová – Radost je mým životním palivem

Blažena Kohoutová je žena mnoha profesí. Vedla vlastní farnost, pak vstoupila do světa korporací, kde jako špičkový headhunter dosáhla značných úspěchů.

Již od dětství však stříhala různé látky, včetně maminčiny blůzky, aby své panenky a sebe oděla do skvostných šatů. A to je dovednost, která ji zůstala dodnes. Propojila své zkušenosti a posunula přípravu manažerů na pozice o stupeň výše. Dnes jim dokáže pomoci nejen se vstupem do byznysu, ale také stylem. Založila vlastní značku NOBLERSTYLE.

Blažena Kohoutová vypráví o své úspěšné dceři, která je světově známou varhanistkou a také o spolupráci s přední českou šperkařkou Zdenou Zingopi.

Udělejte si půlhodinku volna a nechte se inspirovat touto zajímavou ženou.

Podcast si můžete poslechnout na Audioboomu, Applu nebo na Spotify.

Krásný poslech.

Monika Urbanová
Latest posts by Monika Urbanová (see all)
1 1 vote
Article Rating
Monika Urbanová
Život je mejdan, který si mohu užít. Jsem autorka systému Epigen Terapie, který pomáhá rozvíjet potenciál člověka a neutralizovat jeho bloky. Jsem tvůrkyně vysokovibračních rostlinných a esenciálních olejů a terapeuticko-koučovacích karet Tajemství Epigenu . Šťastných majitelů těchto karet je již přes 6000 lidí. Vytvářím autorské terapeutické obrazy s motivy fraktálů. Vedu certifikovaný výcvik praktikantů Epigen Terapie .
Komentáře