Podcast: Klára Hrušková Doubková – bra-expertka – Mým snem je obléknout každá ňadra

Klára Hrušková, přední česká bra-expertka je ženou mnoha rolí, maminkou, podnikatelkou, inspirátorkou, ale především ženou s velkým elánem a tvořivostí.

Klára na základě svých zkušeností se začala věnovat spodnímu prádlu. Založila značku Caresse.

Dnes patří mezi přední odbornice v oblasti nošení spodního prádla, dokáže prý obléknout každá prsa. Přestože doba kovidová ji postihla tvrdým zavřením svých poboček, Klára se nevzdala a šla ke svým klientům a klientkám skrze on-line a zlepšení svých služeb.

Dnes tuto dobu popisuje s humorem, jako složitou s velkou zkušeností. Její elán, názory jsou inspirací mnoha ženám. Vydala se za snem, aby každá žena měla skvěle oblečená prsa.

Velmi rozumí pubertálním holkám, které na začátku své ženskosti ještě svá prsa objevují. Maminkám posílá vzkaz: „Vaše pubertální dcery jsou u nás vítány.“

Při našem rozhovoru jsme se obě shodly, že prsa jsou krásná věc, o kterou je třeba se postarat. Prostě každá prsa jsou krásná.

S pomocí Kláry a jejích kolegyň je objevíte i Vy.

Podcast si můžete poslechnout na Audioboomu, Applu nebo na Spotify.

Více informací naleznete zde:
https://www.caresse.cz/
https://www.facebook.com/CaresseBra

Přeji příjemný poslech.

Monika Urbanová
Latest posts by Monika Urbanová (see all)
0 0 votes
Article Rating
Monika Urbanová
Život je mejdan, který si mohu užít. Jsem autorka systému Epigen Terapie, který pomáhá rozvíjet potenciál člověka a neutralizovat jeho bloky. Jsem tvůrkyně vysokovibračních rostlinných a esenciálních olejů a terapeuticko-koučovacích karet Tajemství Epigenu . Šťastných majitelů těchto karet je již přes 6000 lidí. Vytvářím autorské terapeutické obrazy s motivy fraktálů. Vedu certifikovaný výcvik praktikantů Epigen Terapie .
Komentáře