VYPRODÁNO - Příjměte letní výzvu! Je skvělý čas na nové začátky a růst. Výhodný balíček 3+1 konzultací pouze pro 5 vyvolených zde>>>

Podcast: David Egydy, olympionik – Své zlato držím pevně v rukách

Bobista, olympionik z jihokorejského Pchjongčchangu 2018 zažívá ve svém životě nový vzestup a slaví úspěchy.

Po bouřlivém mládí, životě v Kanadě, Olympiádě 2018 přišlo horší období a životní rozčarování. David, však přijal novou výzvu a stal se obchodníkem se zlatem a komoditami.

Dnes je již oblastním vedoucím ve společnosti Golden Gate a rozhodně chce ve svém vzestupu pokračovat dál.

Opět studuje a učí lidi nejen jak rozvíjet své fyzické schopnosti, ale také osobní a zejména přemýšlení o finančním zabezpečení budoucnosti.

V našem rozhovoru jsme probrali nejen jeho život, ale také jeho postoj a pohled na současný svět financí. V mém prostoru se může i konspirovat a proto jsme doslova popustili uzdu možných scénářů.

Humor, laskavost a upřímnost opět nechyběla.

Pod lupou s Monikou byl host David Egydy.

Podcast si můžete poslechnout na Audioboomu, Applu nebo na Spotify.

Více informací naleznete zde:
https://davidegydy.cz/


Přeji příjemný poslech.

Monika Urbanová
Latest posts by Monika Urbanová (see all)
0 0 votes
Article Rating
Monika Urbanová
Život je mejdan, který si mohu užít. Jsem autorka systému Epigen Terapie, který pomáhá rozvíjet potenciál člověka a neutralizovat jeho bloky. Jsem tvůrkyně vysokovibračních rostlinných a esenciálních olejů a terapeuticko-koučovacích karet Tajemství Epigenu . Šťastných majitelů těchto karet je již přes 6000 lidí. Vytvářím autorské terapeutické obrazy s motivy fraktálů. Vedu certifikovaný výcvik praktikantů Epigen Terapie .
Komentáře