Hotovo50%

4. vydání karet je na světě!

Objednávka terapeutických karet

Tajemství epigenu

za cenu Black Friday!

Získáte:

  • 54 terapeutických karet
  • 12 karet archetypů
  • Knihu s výkladem a návodem

Extra bonusy:

  • Balíček 10 bonusových videí
  • Fraktálová video meditace

BEZPEČNÁ PLATBA

GARANCE PRO VÁS

Právě jsem si koupil v knihkupectví tvoje karty Moniko. Nádhera, krásné provedení. Hned jsem si je zamiloval.
Jan Dědek
Byla jsem opravdu překvapena hloubkou, rychlostí a přesností s jakou karty pracují. Nikdy předtím jsem se žádnými jinými kartami nepracovala, ani jsem si je nenechávala vykládat, protože jsem z nich měla vždy respekt, možná až strach. Tyto karty jsou opravdu nádherné a cítím z nich bezpečí a velikou sílu a přesnost.
Jana Hanžlová
Dobrý den Moniko, včera mi přišly vaše karty. Když jsem je otevřela, jen sem zírala. Předčily mnohokrát moje očekávání. Čekala jsem, že budou krásné, ale ony jsou naprosto úžasné. Když jsem si je jen tak prohlížela, “náhodou” mě zaujalo 5 karet. A stačilo si přečíst jen jejich název a hned jsem uviděla své téma k řešení. Moc děkuji. Přeji krásný den a hodně úspěchů ve vaší práci
Milana Ptáčková
Včera som rozložila všetky karty na stôl a dala som učastníkom seminára vybrať tú čo sa im páči a tú čo vôbec nie. To bolo AHA momentov! Všetci, aj naše "skeptičky" boli v nemom úžase. To nie je možné, tie karty sú zázračné! Vieš, že robíš skvelú prácu pre nás všetkých a tie karty ti vyšli. Ďakujem z celého srdca, posielam ti veľa síl a šťastia.
Viera Danková