VYPRODÁNO - Příjměte letní výzvu! Je skvělý čas na nové začátky a růst. Výhodný balíček 3+1 konzultací pouze pro 5 vyvolených zde>>>

Jak objevit Vašeho největšího nepřítele, který sabotuje celý Váš život, a jak získat do života vše, po čem toužíte … i když si

o sobě můžete myslet, že jste ztracený případ

Tato akce je výhradně pro Vás, pokud si někdy připadáte, že i když vydáváte ze sebe maximum, tak se Váš život nezlepšuje, ale spíše naopak stagnuje a nebo zhoršuje.

  • Pomůžeme Vám s odstraněním vašeho nepřítele, který Vás sabotoval většinu Vašeho života, a díky tomu se kolem Vás budou objevovat nové životní příležitosti, které Vám umožní získat více peněz v kratším čase.
  • Díky tomu, že projdete tímto seminářem, tak odstranění tohoto životního škůdce nebude pro Vás takovou námahou a pomůžeme Vám zbavit se bolesti, která je s tímto životním sabotováním spojena.
  • Budete mít dva špičkové kouče na jednom místě v jeden čas, díky tomu ušetříte nejen čas, který by byl potřeba pro návštěvu každého zvlášť, a také Vás tato akce bude stát 10ti násobně méně peněz, než platit každému koučovi jednotlivě.
  • Pochopením sama sebe se stáváte to nejlepší verzí, která je více milována svým okolím. Více si Vás lidé budou vážit a budou Vás vnímat jako osobu, která ví, co od života chce.
  • Očistíte své tělo od negativních vlivů a tím dosáhnete větší vnitřní čistoty, která bude mít velký pozitivní dopad dlouhodobě na Vaše zdraví bez ohledu na Váš věk.

Jedná se pouze o akci, kde může být v jeden okamžik jen 10 lidí. A tím, že se koná ve spojení více mentorů, kteří mají své harmonogramy nabité téměř rok do předu, tak není zcela jistí, kdy se bude znovu opakovat.

Kdy a kde?

12. 3. 2020 od 18:30

Epigen Centrum - Holečkova 9 ( nebo Drtinova 19 ), Praha 5

( zastávka - Švandlovo divadlo )

Harmonogram akce

18:30 - začátek přednášky

20:30 - osobní konzultace

21:00 - očekávaný konec