VYPRODÁNO - Příjměte letní výzvu! Je skvělý čas na nové začátky a růst. Výhodný balíček 3+1 konzultací pouze pro 5 vyvolených zde>>>

Využijte ZVÝHODNĚNÉ CENY

na

EGODIAGRAM

Naše ego je filtrem, který zpracovává vnější vlivy. Seznamte se svým egem a zjistěte, jakou má podobu a velikost. Nahlédněte pod povrch, uvědomte si sílu vašeho podvědomí a odhalte svá přesvědčení. Nalezněte skutečnou příčinu svých opakujících se situací v životě. Pochopte, co je pro vás v životě důležité, o jaké hodnoty se opíráte. Objevte, zda jste řízeni strachem nebo jdete svému úspěchu naproti.

Co Egodiagram prozrazuje?

Metoda EGODIAGRAM vám během 10 minut ukáže, co ovlivňuje vaše vnímání, rozhodování a vaše vztahy. Čím si zkreslujete realitu a co podvědomě považujete za správné. Dokáže odhalit vaše naladění a nahlédnout pod pokličku vašeho podvědomí. Ukazuje tendence, ke kterým hodnotám inklinujete. Je to vědecká metoda, která slouží jako nástroj sebepoznání a rozvoje. Poukazuje na vaše slabé a silné stránky.

Do čeho vám EGODIAGRAM pomůže nahlédnout?

Nerozumím si

Zažíváte stres či nerovnováhu v životě? Necítíte se ve své kůži a chcete se sebou začít lépe pracovat? Nerozumím situacím, které se dějí v mém životě? Metoda Egodiagram odhalí vaše tendence a uspořádá případný chaos ve vašem životě.

Nerozumím druhým

Máte spory s partnerem, s dětmi nebo se šéfem? Nechápete, proč se nedokážete domluvit "jako lidi"? Máte pocit, že vás lidé opouští? Cítíte se osamoceni? Pomocí Egodiagramu dokážeme nahlédnout do tajů vzájemných vztahů a zjistit, jaký je váš společný jazyk s okolím.

Tápu ve svých talentech

Neumím popsat své silné a slabé stránky a také svůj talent? Pochybujete o sobě? Možná zažíváte rutinu? Egodiagram ukazuje cestu kam se soustředit a jaké silné stránky rozvíjet.

CO JE EGODIAGRAM?

egodiagram

Co je Egodiagram?

  • Diagram s hodnotami znázorňující tvar a velikost ega.
  • Okno do vnímání a prožívání reality.
  • Zrcadlo toho, čemu věříme. Jakými smysly vnímáme realitu.
  • Užitečný nástroj sebereflexe, umožňující rychlý posun vpřed.
  • Objektivní analytická metoda osobního rozvoje.
  • Živá platforma, stojící na 7 letech výzkumu.
  • Testováno na lidech 18 000 výsledků.

Jsem druhým certifikovaným ambasadorem Egodiagramu v ČR:

monika urbanova
„Egodiagram je kniha, kterou nečteme, ale ona čte nás. Doslova si nás zavolá a my pak jen zíráme úžasem nad sebepoznáním. Zároveň poskytuje mnohé možnosti, jak se dál rozvíjet. Krásné na tom je, že pokaždé výsledku je to jiný žánr zbarvený osobitým filtrem. Ego je právě filtrem našeho chování.“
Monika Urbanoválicencovaný ambasador metody Egodiagram

1. Udělejte první krok a otevřete svou knihu. 

Udělejte si test EGA ZDARMA

Test vám zabere 5-10 min. 

U testu do políčka "Vaše jméno a příjmení" prosím nedávejte jméno, ale zadejte svůj email.
Test EGA je psychologický test a na jeho vyhodnocení je potřeba konzultace s certifikovaným ambasadorem Egodiagramu. Proto vám výsledek nepříjde na email, ale objednejte se prosím na Skype konzultaci.

2. Udělejte druhý krok a objednejte si svou Skype konzultaci EGODIAGRAMU nebo PARTNERSKÉHO EGODIAGRAMU.

( Egodiagram můžete darovat také formou dárkového poukazu.)

ZVÝHODNĚNÁ CENA EGODIAGRAMU je

645 Kč vč. DPH

500 Kč vč. DPH

Okamžitě zjistíte, jak to uvnitř sebe máte. Začtěte se do své knihy, knihy své mysli a svého ega a začnete s nimi pracovat.

ZVÝHODNĚNÁ CENA PARTNERSKÉHO EGODIAGRAMU je

699 Kč vč. DPH

500 Kč vč. DPH

Poznejte nejen sebe, ale i svého partnera. Investujte do svého vztahu, který se díky egodiagamu prohloubí.

Potřebujete s něčím poradit?

Napište mi: info@epigencentrum.cz