VYPRODÁNO - Příjměte letní výzvu! Je skvělý čas na nové začátky a růst. Výhodný balíček 3+1 konzultací pouze pro 5 vyvolených zde>>>

Vítejte v mém e-shopu. Zde najdete malou ochutnávku. 

Všechny produkty na jednom místě naleznete v eshopu RM NATURAL OILS.

V eshopu RM NATURAL OILS  naleznete rostlinné jednodruhové oleje nejvyšší kvality, speciálně míchané esenciální oleje nebo oleje na molekulární aromaterapii.

 Čekají na vás také speciální svíčky, fraktálové mandaly a mnoho dalšího.

 

Veškeré zboží pro vás vybírám pečlivě a s láskou♥.

 

monika urbanova

Na červen jsem pro vás přípravila tyto speciální produkty

Tajemství kokosového oleje znaly mnohé kultury. Objevte toto kouzlo i vy.

Kokosový olej se dá použít v kuchyni, ke stimulaci metabolismu nebo pěstění pokožky. Užívá se vnitřně i pro vnější použití.

Dopřejte si přirozenou a přírodní ochranu proti UV záření. Pokožka po něm zůstane hebká a vláčná.  Vyživte svoji pokožku a podpořte metabolismus.

Pokud se chcete podívat, jak tento zázrak lisujeme, koukněte ZDE.

Rukolový olej je doslova pokladem pro pokožku a vlasy. Podporuje mladistvost pleti, rozjasňuje obličej a doslova dává vzhled tzv. Baby face

Mimo jiné harmonizuje ledvinymočové cesty, podporuje dobrou funkčnost štítné žlázynadledvinek.

Po pravidelném používání podporuje růst vlasů a obočí a efektivně zabraňuje vypadávání vlasů. Pro pány je přírodním podpůrným prostředkem pro zdravou erekci.

Čistící Dobro olej je skvělý pomocník domů i na cesty. Astronomické léto započalo a všude slýcháme, že je třeba dezinfekce. Zkuste si do kapsy, jako malého pomocníka přibalit hit – dezinfekční olej DOBRO.

Je vyzkoušený v mnoha prostředích – zdravotnictví, auto, příroda. Krásně voní.

Využijte sílu přírody pro vaše DOBRO.

Jako dárek k tomuto oleji Vám přibalím lahodný čaj, který je možné využít i jako ICE TEA.

Jak to vidí lidé, kteří už v e-shopu nakoupili?

Monika je pro mě učitelem a velkou inspirací. Za 13 let co masíruji jsem nepotkal většího odborníka, než je Monika. Olejíčky, které vyrábí jsou ty nejkvalitnější, jaké jsem měl kdy v ruce a používal. Když s nimi masíruji vidím, jak lidem dělají dobře a pomáhají jim velmi rychle uvolnit svaly a cítit se skvěle také psychicky. Její produkty jsou rozhodně nejkvalitnější oleje nejen u nás ale i široko daleko. Věřím, že je to právě díky jejím zkušenostem, když oleje připravuje a míchá. Dává do nich své mnohaleté know how a léčitelské zkušenosti. V tom je jejich síla. Rozhodně tyto produkty doporučuji všem!
Jan Šelmasér
Moni, děkuji Ti, že jsi mou průvodkyní, učitelkou i kouzelnicí s oleji. Pravidelným používáním Tvých olejů začíná přibývat okamžiků, kdy opět po letech dýchám nosem a cítím vůně. Děkuji.
Blanka Malá